Get Adobe Flash player

Doporučujeme

1bm.jpg

FOTOGRAFIE-GRAFIKA-DESIGN

             NEWR-DESIGN

      www.radka-design.cz

Náhodné fotečky

 Krásné pelíšky nám šije paní Svobodová


marta.svobodova2005@seznam.cz

tel.:606 256 577


 Pelíšky různých barev a velikostí.

Nádherné, měkké a pratelné pelíšky.

Google překladač

Dnešní info

Dnes je čtvrtek 27.července 2017
Svátek slaví: Věroslav
Zítra: Viktor
Včera: Anna

CADY LATONA KORIŠKA

Narozena
28.2.2001
Otec

Matka

Plemeno
Chodský pes

 
 
Po té, co jsme se zabydleli v domě, zjistili jsme, že nejen kočky jsou potřeba. Začali jsme cítit, že dům nám musí někdo hlídat. Tak jsme nelenili a našli v Klatovech Chovnou stanici Latona. A o pár měsíců později jsme si vezli domů nádherné, malé, chlupaté štěňátko se zvídavýma očima. 
Po té jsme nejen zjistili, že je to skvělý hlídač, ale také skvělá kamarádka a společnice.
Když byla ještě malé štěně, řekněme v pubertě, byla trochu zlobivá a tak jsme hledali, kde všude je zakopaný ,,ukrajinec" ( Náš milý pejsek, zbožňuje rukavice nejlépe pracovní a kožené, a sem tam se najde někde v růžích nebo v jiných květinách napůl zahrabaná rukavice).
Nyní už je dospělá, a má ráda svůj klid. Po nějaké době jsme si řekli, že začíná být už starší a chtělo by to pořídit jí kamarádku. Začala totiž být smutná a osamocená. A proto jsme našli stanici Z letinské kovárny v Letinách a zamluvili si štěňátko Desire.
Od té doby, co jsme ji přivezli, hned si spolu chtěly hrát, nejdříve Koriška zkoušela, co všechno si může dovolit, ale netrvalo dlouho a Desire jí to začala oplácet. A  nyní už spí spolu schoulené do klubíčka a běhají spolu po zahradě a vyvádí lumpárny. Koriška je jedinečný a skvělý přítel, každý kdo ji pozná, ji zbožňuje. :)

Foto galerie


Koriška